Ікони Таємна Вечеря

Ікона Таємна Вечеря 26х31см аркової форми в срібній рамці з позолотою
2399.00 грн
Срібна ікона Таємна Вечеря 51х22 см з позолотою
3699.00 грн
Срібна ікона Таємна Вечеря із позолотою, 170х70 мм
990.00 грн
Срібна ікона Таємна Вечеря з позолотою, 230x100 мм
1499.00 грн
Срібна ікона Таємна Вечеря з позолотою, 300x130 мм
2499.00 грн
Ікона "Таємна Вечеря" см у срібному окладі, вкритому емаллю
6000.00 грн
Ікона "Таємна Вечеря" см у срібному окладі, вкритому емаллю 230*100
1750.00 грн
Ікона "Таємна Вечеря" см у срібному окладі, вкритому емаллю, 170x70
999.00 грн
Ікона "Таємна Вечеря" см у срібному окладі, вкритому емаллю, 300x130
2800.00 грн
Ікона "Таємна Вечеря" см у срібному окладі, вкритому емаллю, 390x170
4000.00 грн
Ікона Таємна Вечеря 15,7x23,2см у срібному окладі 925 та позолоті у кіоті під склом
2574.00 грн
Ікона Таємна Вечеря 51x22см у срібному окладі, прикрашеному сусальним золотом
4499.00 грн
Срібна ікона Таємна Вечеря 60х30см, вкрита золотом (з Греції)
8300.00 грн
Таємна Вечеря 10,7х16см у срібному окладі 925 проби
1199.00 грн
Таємна Вечеря 38,5х17 см Срібна Ікона, прикрашена Різнобарвною Емаллю
3399.00 грн

Ікони Таємна Вечеря

Придбати Ікони Тайная Вечеря (Святий Ужин) в Україні

Ікони Тайної Вечері окуті темницями та легендами. Адже саме вона здатна розповісти не тільки про останній день життя Спасителя, але і про інші подробиці з життя Сина Божого та його учеників. Митці усього світу строювали безліч сюжетів події, серед яких були Тінторетто, Ушаков, Бассоно, Кастаньо, Леонардо Да Вінчі та навіть Далі.

Ікона Таємна Вечеря вважається святинею трапезної кімнати. Саме з її присутності промовляється молитва-благодаріння Господу за хліб насущний. Цей твір набув не аби якої популярності серед християнського та католицького суспільства. Остання трапеза Христа зі своїми учениками – дуже бажана фреска чи картина у кожному домі.

Тайна Вечеря – Ікона Леонардо Да Вінчі. Сюжет Біблії в темпері

Це найвідоміша робота великого художника, котра не відноситься до канонічного стилю іконопису. Вона створювалась на замовлення герцога Людовіка Сфонцо та його прекрасної дружини Беатріче. Праця над створенням шедевру для трапезної монастирської зали Санта Марія Delle-Grazie у Мілані тривала з 1495 по 1498 рік. Після чого історія твору продовжила свій тернистий шлях крізь війни та розрухи до моменту останньої якісної реставрації у 1999 році.

Таємна Вечеря – ікона Леонардо, створювалась за попередньо прописаним на листі сценарієм. Митець хотів показати реакцію Іуди та Петра на його слова «Серед вас є людина, котра зрадить мене». На картині чітко видно зрадників, котрі на фоні інших апостолів вирізняються мовчазливим поглядом в сторону Ісуса.

Ікона Тайна Вечеря Leonardo Da Vinci дуже поважна серед істориків, науковців та знавців релігії. Адже її створював великий геній, якого у сучасному світі називають пророком. Леонардо відомий своїми передбаченнями наукового прогресу та розвитку цивілізації людства наших часів. Шанований митець вважається посланником Божим, котрий втілював своє ясне бачення фарбами на полотні та пером на папері.

Тайная Вечеря Леонардо ДаВінчі мала ширину 880 см. та довжину 460 сантиметрів. Саме цей витвір вважається самим бажаним для створення сучасних репродукцій . На ній зображені: Варфоломій, Іаков Алфєєв, Андрій, Іуда Іскаріот (з мішечком срібних монет у руках), Іаков Завєдєєв, Фома та Пилип, Левій, брат Іакова, Фаддей та С. Кананита. Історики сучасності змогли відокремити на зображенні постаті зрадників Спасителя, жіночу постать Марії Магдалини та Христа.

Ікона Тайної Вечері у монастирі Мілану – витвір не довговічний. Нажаль, без піклування людей вона зможе залишитись у задовільному стані лише 60 років. Великий Четвер був написаний на сухій штукатурці, покриту шаром смолистої речовини, гіпсової суміші та герметичної пасти. Яєчна темпера часів Ренесансу дуже ламка та крихка. Щоб урятувати безцінний витвір Леонардо, сьогодні створюються безліч копій.

Купити Ікону Тайна Вечеря на кухню по кращій ціні від грецьких іконописців

Якщо ви бажаєте прикрасити свою вітальню, кухню чи трапезну класичним сюжетом Прощального Четверга, зупиніть свій вибір срібних брендах Prince Silver та Silver Axion. Майстри Греції створили багато варіантів репродукцій великих художників. Серед них:

 • Православна;
 • срібна копія Да Вінчі;
 • Велика Трапеза з чашею «Святий Грааль»;
 • канонічні репродукції відомих іконописців;
 • роботи сучасних майстрів.

Тайна Вечеря – Ікона, купить котру необхідно не тільки до свята Великого Четверга, але й до обряду Причастя дорослих і малюків. Ісус Христос під час трапези Евхаристії (благодаріння) роздав ученикам плоть свою у вигляді хліба, та кров свою у вигляді вина. Картина сама розказує, які страви та напої потрібно готувати до Чистого Четверга.

Зображення Тайной Вечері на кухні стане надійним оберегом усього будинку. Їй можна молитися не тільки під час трапези, але і у будь-який день.

У чому допомагає Таємний Вечір Ікона Православна:

 • втрата віри у ближнього;
 • безбожність;
 • спокута тяжких гріхів;
 • молебна о прощенні зради Господа чи близької людини;
 • очищення від злих помислів;
 • дарування здоров’я та наснаги родині;
 • прохання достатку та хліба насущного нужденним;
 • благодаріння.

Ікона Тайной Вечері (Святого Ужину) в сріблі 925 проби на подарунки

Тайная Вечеря, ціна котрої в інтернет магазині Silvero від 990 до 8300 гривень, обов’язково виконується з благородних металів срібла з покриттям родію та сусального золота. Ми пропонуємо лише сертифіковані фабричні вироби брендів преміального ґатунку у якості оберегів для оселі та подарунків ближнім.

Таємнича Вечеря, ціна котрої виправдає усі сподівання, символізуватиме Вашу особисту віру у Господа. Адже в останній день життя на землі Ісус власноручно помив водою ступні улюбленим ученикам у знак служби людству від імені Всевишнього Отця. Чудова срібна прикраса оселі великих розмірів стане найкращою світлиною місця зустрічі родини.

Тайний Ужин Ікона – купить коштовну родинну реліквію на офіційному сайті брендів Silvero.com.ua

icon_viber Viber icon_email Email icon_callback Tel icon_teleg Telegram