Срібні Ікони в Подарунок

Срібна ікона Свята Параскева 15,6х19 см (Греція)
1620.00 грн
Святий Андрій Первозваний 16,5х21,5см срібна ікона під склом
1899.00 грн
Срібна Ікона "Перше Причастя" 8,5х10,7см для хлопчика
599.00 грн
Ікона
EK3-023XAG
999.00 грн
Ікона "Архангел Михаїл та Гавриїл" 15,6х19 см у срібному окладі (Греція)
1600.00 грн
Ікона "Лука Кримський" 11х13 см у срібному окладі (Греція)
900.00 грн
Ікона "Матрона Московська Блаженна" 15,6х19 см у срібному окладі (Греція)
1600.00 грн
Ікона "Олександр Невський" 11х13 см у срібному окладі (Греція)
900.00 грн
Ікона "Св. Ксенія Петербурзька" 11х13 см зі срібного окладу (Греція)
900.00 грн
Ікона "Святий Спиридон" 15,6х19 см зі срібного окладу (Греція)
1600.00 грн
Ікона "Серафим Саровський" 15,6х19 см у срібному окладі (Греція)
1600.00 грн
Ікона "Сергій Радонезький" 15,6х19 см у сріблі та позолоті (Греція)
1600.00 грн
Ікона Кипріян та Устинія 20х25 см. Грецька Срібна Унікальна Ікона
1999.00 грн
Ікона Свята Трійця 15х19 см у срібному окладі з позолотою (Греція)
999.00 грн
Ікона святого Андрія Первозваного 15,6х19 см з чистого срібла (Греція)
1600.00 грн

Кожен віруючий знає, що однією з важливих ікон у православ'ї є образ святого Небесного покровителя, який захищає тих людей, що названі в його честь. Раніше саме так визначали ім'я новонародженого, враховуючи дату народження, і який святий шанується в цей день. Сьогодні дана практика вже не використовується так широко, проте все ще можна попросити захист у зберігача, якщо встановити його ікону і помолитися йому.

Срібні ікони в подарунок

Найбільш часто з усього іконостасу прийнято дарувати іменні ікони в подарунок. Це дозволить підтримувати зв'язок іменинника з його духовним покровителем, який зможе захистити власника образу від злих духів і стати йому помічником в життєвому шляху. Небесний заступник охороняє від бід і спокус, відводить прокази і оберігає від можливих поганих вчинків. Звернутися до свого покровителя можна за допомогою непомітною, але стильною срібною ікони, яку можна придбати для себе або в подарунок до свого ближнього.

Ікона ангела-хранителя в подарунок

Не варто плутати святого покровителя з Ангелом-Хранителем. Останній не залежить від іменин, а є захисником з моменту народження, тоді як Святий Покровитель починає оберігати тільки після хрещення. Сам Ангел-Хранитель - це безтілесне і безтілесне істота, житель Царства Небесного. Незважаючи на невідчутність, він завжди супроводжує православної людини на всьому його життєвому шляху.

У той же час Святі покровителі виступають в ролі істот, які заслужили право жити в Раю через своїх благих діянь за життя. Вони допомагають іншим істотам, які обрали шлях повернення до Нього. Навіть якщо людина не хрещений, можна подарувати йому невелику іконку Ангела-Хранителя, щоб він супроводжував і допомагав йому у важкі часи.

Ікона в подарунок жінці

Жінкам в православ'ї надають великої ваги як охоронниці вогнища і продовжувачкою роду людського. На одному рівні з Ісусом відзначається Його Пресвята Матір - Богородиця, що говорить про повагу до жіночої статі. Тому навіть при відсутності приводу можна піднести жінці в подарунок прекрасну ікону Божої Матері або інших святих, особливо шанованих в православному християнстві.

Купити ікону на подарунок в Києві

Придбати якісну ікону можна в нашому магазині. Сьогодні немає необхідності шукати найближчий храм, щоб дістати свою копію образу святого або великомученика, замовлення можна зробити прямо з дому. Важливо відзначити, що сама наявність іконки вже забезпечує захист від нечисті і поганих думок, але для повного заспокоєння слід проводити молитви, особливо в горі або важку хвилину.

Ікона срібна в подарунок

Великою популярністю користуються срібні ікони, виготовлені за образом старовинних православних іконостасів. Сучасні технології дозволяють зробити точну копію будь-якого символу і зробити красиву оригінальну іконку за доступною ціною. Тим більше срібло - це не тільки стильно і красиво, але і дозволяє зберегти зображення на довгі роки, так як срібний матеріал не мажеться і більш довговічний, ніж дерево.

Іменні ікони на дні народження

Відмінним подарунком на будь-який день народження стане іменна ікона Святого Покровителя іменинника. У православ'ї прийнято дарувати корисні речі, а чудотворний образ стане найкращим з них. Це забезпечить імениннику надійний захист від зла і спокус, допоможе позбутися від поганих думок і відведе псування від віруючої людини і його сім'ї.

До того ж сьогодні якісні ікони продаються за доступною ціною. Недорогі образи можуть стати набагато більш цінним подарунком, ніж нова техніка чи брендовий одяг. Адже вони виконують лише практичну користь, всіляко позбавлені духовних цінностей.

icon_viber Viber icon_email Email icon_callback Tel icon_teleg Telegram