Політика конфіденційності

Користуючись можливостями мережі Інтернет і web-ресурсами, що наповнюють його, користувачі можуть не переживати за збереження персональних даних. Ми високо цінуємо прагнення своїх клієнтів зберегти конфіденційну інформацію від несанкціонованого використання третіми особами та шахраями. А тому гарантуємо надійний захист під час роботи з нашим ресурсом.

Усі відомості, надані Вами під час заповнення реєстраційної форми, будуть використані лише з тих випадків, які обумовлені у договорі «Згода на розсилку» (далі Угода). Наша компанія використовує лише ті відомості, які необхідні для надання окремих послуг та у підготовці спеціальних продуктів. За умовами Угоди, передані Вами анкетні дані та контакти можуть передаватися стороннім особам у виняткових випадках.

➨ Які відомості потрібні для веб-сайту?

Це та інформація, яка вказується у формі під час реєстрації нового користувача на ресурсі. До них відносяться, в першу чергу, ім'я електронної скриньки, що реєструється, і адресу. Вказуючи ці дані на сервісі, Ви автоматично погоджуєтесь на отримання інформаційних листів від компанії.

➨ Для чого відбувається збирання конфіденційних даних?

Сервіс постійно підтримує зв'язок із своїми клієнтами. Для написання листів з цікавою та важливою для Вас інформацією, адміністрації сайту потрібна адреса, за якою електронна кореспонденція надсилатиметься. Відповідно ім'я користувача потрібно, щоб вести зручне і чемне листування. За вказаним Вами email будуть надходити листи з цінними новинами, цікавими пропозиціями, повідомленнями про майбутні тренінги або акції.

Надані Вами персональні відомості не передаються стороннім особам, за винятком обумовлених у Угоді пунктів. Ви маєте право відмовитися від розсилки будь-якої миті. При цьому відбувається автоматичне видалення Вашої електронної адреси з нашої бази. Щоб скасувати розсилку, достатньо одного кліка за посиланням, яке є в кожному інформаційному листі.

➨ Як здійснюється захист персональної інформації?

Для забезпечення гарантованого захисту Ваших особистих даних ми використовуємо всілякі запобіжні заходи. Ми усвідомлюємо важливість збереження конфіденційних відомостей, наданих нам клієнтами, тому беремо на себе повну відповідальність. Ми здійснили адміністративні, технічні та управлінські заходи контролю для захисту Вашої особистої інформації згідно з Угодою.

У свою чергу, користувач також повинен дотримуватися деяких правил безпеки. Працюючи в інтернеті, будьте обережні та пильні. Намагайтеся не розповсюджувати свої персональні дані без потреби.

Незважаючи на те, що адміністрація та розробника нашого сервісу зробили все можливе для збереження Ваших даних, від злому ресурсу хакерами ніхто, на жаль, не застрахований. Це єдиний варіант витоку конфіденційних відомостей. В іншому випадку розповсюдження відбувається згідно з підписаною Угодою.

У разі зміни умов політики конфіденційності Ви, як і всі наші клієнти, будете заздалегідь оповіщені письмово. Інформаційний лист про зміни буде надіслано на Ваш персональний e-mail, вказаний у реєстраційній формі.

При необхідності з'ясувати або уточнити необхідну Вам інформацію, зв'яжіться з нами за допомогою електронної пошти nazaricons@gmail.com

icon_viber Viber icon_email Email icon_callback Tel icon_teleg Telegram