Політика відповідальності

Згідно з чинним законодавством України, керівництво нашого ресурсу залишає за собою право відмовлятися від гарантійних угод. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед клієнтами за його вміст та наслідки експлуатації.

Ми не відповідаємо за завдану шкоду в результаті використання інформації на нашому сайті або на ресурсах, де розташоване наше гіперпосилання. Це стосується і всіляких втрат, упущення потенційної вигоди, зниження продуктивності, звільнень, винятків із навчальних закладів в результаті збою системи, повільної роботи інтернету, занесеного на носій вірусу, будь-яких помилок, дефектів або зламів бази сайту в процесі користування. Також керівництво сервісу звільняється від відповідальності за захворювання або залежності, що проявилися, якимось чином виникли в результаті експлуатації нашої веб-сторінки або розміщеними на ній даними.

Все вищезгадане відноситься до категорії, яка не тягне за собою відповідальність керівництва сайту перед клієнтами, навіть якщо адміністрація була свідомо обізнана про можливі наслідки та збитки.

Зі свого боку, користувач приймає умови, на підставі яких погоджується не висувати претензії сайту. Усі спірні питання вирішуються відповідно до ухвалених в Україні законів та норм.

Користуючись Нашим веб-ресурсом, Ви погоджуєтесь з наведеними вище умовами та підписуєтеся під вимогами «Політики відповідальності». У доповненні Ви підтверджуєте свою обізнаність щодо всіх регламентів ресурсу і берете на себе покладені на клієнта зобов'язання.

icon_viber Viber icon_email Email icon_callback Tel icon_teleg Telegram