Ікони на Весілля. Вінчальні ікони

Вінчальна пара 20х25см. Весільних ікон Казанська Богородиця та Спаситель Ісус (під склом)
4200.00 грн

Ікони на Весілля. Купити Вінчальні ікони в Україні

Ікони на весілля найчастіше називають вінчальною парою Господа Спасителя та Божої Матері, виготовлених в однаковому стилі. Вони являються благословителями та хранителями подружнього союзу, обов’язково мають бути присутніми на почесній Церемонії Вінчання. Інтернет магазин церковного срібла Silvero розповість як обрати сімейний оберег та правильно поводитись зі святинями.

Ікони на весілля – звідки взялась традиція?

Обряд вінчання з’явився в період Середньовіччя у Візантії. Він являється одним із 7 таїнств Церкви. Його практика на Русі набула популярності на початку 17 століття. До таїнства допускаються тільки віруючі християни, котрі пройшли обряд хрещення.

Вінчальні Ікони мають особисте значення для кожного із членів любовного союзу. Господь виступає покровителем нареченого, символізує чоловіче начало. Богородиця – захисниця нареченої, втілює образ хранительки сімейного вогнища та майбутньої матері. Весільна пара благословляє молоде подружжя та становиться дуже значимим сімейним оберегом, котрий має передатися у спадок дітям.

Вінчальні Ікони купуються задовго до весілля. В традиціях України ці реліквії знаходяться у батьків дівчини. Коли у доньки з’явиться намір познайомити родину з коханим, вони готують освячену пару на випадок, якщо уподобають майбутнього зятя. Тоді мати будучої нареченої благословляє союз молодих перед домашнім іконостасом. Батьківська згода – початок шляху нової сім’ї.

Вінчальна Пара в Україні дуже часто передавалися від батьків дітям. Якщо спадок був втрачений, купувались інші образи. Важливим аспектом була купівля нових коштовних виробів, котрі зможуть вціліти на протязі спадщини багатьох поколінь. Ця традиція непорушна до нині та являється частиною української культури.

Ікони для Вінчання молодих. Які обрати?

Для церемоніалу обираються тільки нові пари чи сімейні реліквії. Категорично заборонено купувати крадені образи, святі лики з антикварних крамниць. В українському повір’ї останні варіанти являються оберегами іншого подружжя. Купуючи з рук такі релігійні атрибути Ви можете накликати на шлюбні узи багато неприємностей. Адже ці хранителі не зможуть оберігати від незгод.

Ікони для Вінчання повинні мати однаковий стиль виконання та оздоблення, як символ єдності та цілісності подружжя. Тому варто звернути увагу на спеціальний весільний каталог, у якому предмети продаються у комплекті. Наявність захисного скла та кіоту допоможуть зберегти святиням привабливий вигляд на протязі багатьох століть.

Образи Вінчальної Пари повинні бути середнього розміру (приблизно 20/25), адже будуть стояти на домашньому іконостасі та бути примітними під час обряду. Найчастіше іконну пару обирають у комбінаціях наступних святинь:

  • Господа Вседержателя;
  • Казанської Божої Матері;
  • Володимирської Божої Матері.

Вінчальні Пари сьогодення можуть бути виконані у різних канонах іконопису. Найпопулярнішими з них є Візантійський стиль, Священне Писання якого має об’єм та перспективу зображення, чітко передає глибину поглядів обличь і дрібні деталі драпіровки одягу.

Купить Вінчальні Ікони в якості оберегу від розлучення. Як поводитись зі святинею?

В християнських звичаях Весільна Пара виступає посередником між молодятами та Вищими Силами. Вона не тільки з’єднує шлюб на Небесах, але і допомагає вберегти стосунки від чвар та розлучення. Якщо постійно тримати образи на видному місці, сімейну пару очікує довге, благополучне та міцне подружнє життя.

Купити Вінчальні Ікони необхідно для захисту стосунків молодят. Якщо кохані люди починають відчувати дискомфорт спілкування, вони мусять разом чи по окремості підійти до ликів Господа та Божої Матері, попросити пробачення за свої вчинки. Щире вірування у Вищі Сили допоможе возз’єднати союз. Можна молитися своїми словами чи традиційними молитвами, обов’язково запалити свічку (обряд «Домашнє Вогнище»), котрою благословляли молодят.

Ікони на Вінчання необхідно освятити перед обрядом. Для цього образи приносять до храму для «намолення», за місяць до проведення таїнства церемоніалу. Після одруження перед Богом святині потрібно розташувати на східній стіні жилого приміщення (ранкового Богоявлення), яку потрібно убрати у червоний колір (символ кохання). Це може бути подружній іконостас чи сервант, окрема поличка чи настінне кріплення для святинь.

Весільні Ікони потребують поважного ставлення. Адже перед ними дається обітниця вірності друг другу. Щоб святині оберігали шлюб:

  • не сваріться біля святих ликів, не вживайте нецензурне мовлення;
  • вибачайтеся перед образами за свою поведінку;
  • Весільну Пара повинна бути в кімнаті одружених чи молебній кімнаті;
  • вона не любить галасливих приміщень типу трапезної чи вітальної зали;
  • її не можна ставити разом з предметами, котрі являються антирелігійними;
  • Вінчальну Пару потрібно зберігати в чистоті;
  • церковна атрибутика не любить протягу, занадто сухих чи вологих приміщень.

Купити ікони для Вінчання. Інтернет магазин Silvero

Ми являємся офіційними представниками ТМ Silver Axion та Prince Silver (Греція). Ювелірні вироби наших брендів сподобаються найвибагливішим замовникам своєю майстерність виготовлення та якістю благородних металів. Срібло 925 проби та сусальне золото – основа наших ікон. Довговічність гарантована спеціальним родієвим покриттям, котре надає поверхні атрибутів платинового блиску та бездоганних захисних властивостей.

Ікони для Весілля надходять до покупців із самого серця виробництва, тому їх вартість коштує значно дешевше, ніж у типових посередників. Ви зможете придбати вінчальний атрибут великого розміру на суму до 5999 гривень. Вас очікують знижки, якісний сервіс обслуговування та експрес доставка.

Купити Ікону Благословіння молодих із сертифікатом якості

Ви отримаєте пожиттєву гарантію виробу, чудовий чохол для зберігання та фірмову подарункову упаковку. Усі артикули колекцій із Греції клеймовані штампом «Argentum», що засвідчує оригінальність продукції та якість стандарту ISO.

Ікони для Благословіння на Свадьбу завжди в наявності на нашому сайті. Асортимент постійно оновлюється. Якщо ви бажаєте зробити ексклюзивне замовлення, ваш виріб надійде поштою на протязі 10 днів.

Які ікони потрібні для весілля – ви знаєте. Вічного кохання з вінчальними атрибутами silvero.com.ua

icon_viber Viber icon_email Email icon_callback Tel icon_teleg Telegram