Ікони Георгія Побідоносця

Ікона Георгій Побідоносець 19,6х15см у срібному окладі 925 та позолоті
1600.00 грн
Ікона Георгія Побідоносця 21.5x16.5см в срібному окладі під склом (з Греції)
1700.00 грн
Ікона срібна Георгій Побідоносець
150.00 грн
Ікона-складень Георгій Побідоносець 3,8x5,3см, срібна в оксамитовій книжечці
299.00 грн
Георгій Побідоносець 15,5х12см Срібна ікона на пластиковій основі (Греція)
650.00 грн
Георгій Побідоносець 7,5х5,8см Срібна ікона на пластиковій основі (Греція)
220.00 грн
Святий Георгій Побідоносець
360.00 грн
Святий Георгій Побідоносець 10,7х12,8 м Срібна Ікона, виготовлена у Греції
700.00 грн
Святий Георгій Побідоносець 14,7х18см Срібна Ікона, виготовлена у Греції
1000.00 грн
Святий Георгій Побідоносець 20х25см Срібна Ікона, виготовлена у Греції
1620.00 грн
Святий Георгій Побідоносець 8,1 х 9,7 см Срібна Ікона, виготовлена в Греції
440.00 грн
Срібна Ікона Георгія Побідоносця 19.2х16,3 см прямокутної форми без рамки
1300.00 грн
Срібна Ікона Святий Великомученик Георгій Побідоносець 30,5х28,5см у прямокутному кіоті під склом
2299.00 грн
Срібна Ікона Святий Георгій 10х14см арочної форми на пластиковій основі
360.00 грн
Срібний Великий Іконостас зі Святим Георгієм 42х28м оклад 925 проби з позолотою
4950.00 грн

Ікони Георгія Побідоносця

Ікона Георгія Побідоносця купити в Україні (Київ) в Silvero.com.ua

Георгій Побідоносець та Святий Юрій – одна людина, образ якої вшановується не тільки християнами, але і мусульманським світом. Його образ – втілення мужності та відданості вірі. Ікона святині – найулюбленіша на Близькому Сході. Найбільш за все його обожнюють у Грузії, Вірменії, Ізраїлі, Росії, Україні та Туреччині. Образ можна зустріти на Московському гербі, а священний хрест - на прапорах Великобританії, Грузинської держави, Північної Ірландії та навіть африканських країн.

Георгій Побідоносець – історія ікони Святого Великомученика

Ікона Георгія Побідоносця – справжня легенда про мужність та відвагу воїна, котрий щиро вірив в Господа, протягував руку допомоги ближнім. Про життя цього мужнього молодого чоловіка з заможної родини ходить багато легенд. Народжений у сім’ї сенатора Севастополя Армянського та володарки земель Лідди (Сирія), він разом зі своєю сестрою Ніною посвятили життя проповідування християнства. Їх персони однаково шановані у Грузії до наших днів. Святий Юрій – офіційний покровитель країни, на честь котрого зводиться багато храмів та іменується синів.

Ікона Георгія Побідоносця створювалась багатьма іконописцями світу. Перші витвори були оприлюднені в Кападокії в X—XI столітті. Існують канонічні та неканонічні зображення святині. Але найбільш розповсюдженою є образ Юрія на коні зі списом у руках, вістря якого пройшло крізь тіло змія. Його називають «Чудо Георгія о зміє».

Георгій Побідоносець, ікона якого зустрічається у боністиці, нумізматиці та фалеристиці, заслужив шану завдяки спасінню прекрасної доньки язичницького жреця, котру батько добровільно віддав у жертву нечистій силі. Втілювавшись у образ прожерливого змія, нечисть пожирала простолюдинів, котрих правитель-ідолопоклонник приносив у жертву до озера, в якому жила потвора.

Георгій Побідоносець, ікона якого говорить про нерушиму віру у добро, стала символом перемоги християнства над язичеством. В часи життя Юрія, а саме у III столітті нашої ери, світом правили антихрести. Знищивши потворне створіння, Георгій урятував не тільки доньку жреця, але і багато люду. Адже після мужнього вчинку багато язичників милосердно прийняли християнську віру.

Ікона Георгія Побідоносеця часто зустрічається в іншому сюжеті, де Святого Мученика піддають тортурам. Ця історія передається з уст в уста до нині. Юрій, котрий заслужив чистим серцем покровительство Ангела, пройшов крізь пекло найжорстокіших катувань, але щоразу від його ран не лишалось і сліду. Адже милостивий Отець дарував йому зцілення за щиру віру у Всевишнього.


Ікона Георгій Побідоносець розповідає про жорстокого імператора-ідолопоклонника Диоклетіана, котрий у часи Великого Гоніння християнської віри позбавляв життя вірян, котрі не хотіли приймати язичницьку віру.

Св Георгій Побідоносець кинув виклик жорстокому правителю у 303 році, роздавши свої статки стражденним та проголосивши себе в присутності ката служителем Бога. Пройшовши 7 днів безжальних знущань, відважний чоловік з посмішкою поклав свою голову палачеві. Але перед смертю дав ще одну вірну клятву вірі. Після його страти небо розчинилося та вдарило у безжального Діоклетіана вогняною кулею.

Ікона Георгія Побідоносця в домі. В чому допомагає Мученик Юрій?

Ікона Святого Юрія дуже шанована у багатьох країнах. Літописи про його мужність та віру відомі у Греції, Ізраїлі, Осетії, Грузії, Туреччині та навіть багатьох мусульманських країнах. Святиня стала покровителем та захисником:

 • хліборобів та вівчарів;
 • військових та військовополонених, їх родин;
 • служителів правопорядку;
 • обездолених та нужденних;
 • беззахисних та грішних;
 • людей, котрі втратили віру.

Ікона Побідоносця – класичний подарунок призовникам, солдатам, полковникам, майорам міліції, суддям та їх родинам. Це дуже цінний оберіг, котрий повинен знаходитись в оселі, в кишені чи салоні транспортного засобу людини, життю котрої щодня загрожує небезпека.

Купити Ікону Георгія Побідоносця з Греції в Україні

Образ Святого Юрія дуже актуальний у сьогоденні нашої держави. Ми зібрали колекцію маленьких кишенькових срібник іконок для захисників вітчизни, котрі перебувають на лінії фронту. Їх можна носити під одягом, адже висота виробів сягає від 56 до 105 мм. У наявності є домашні образи ікони Святого Юрія. Під замовлення можна отримати будь-які габарити для храму чи домашнього іконостасу.

Купити Ікону Георгія Побідоносця у сріблі 925 проби можливо у різноманітних варіантах дизайну. Інтернет магазин Silvero пропонує:

 • мініатюрні іконки та великі образи з відкидною ніжкою;
 • прямокутні та арочні вироби;
 • предмети з сусальною позолотою;
 • зображення Георгія на пластиковій да дерев’яній основі;
 • вироби під захисним склом та інші варіанти.

Ікона Побідоносця відомих брендів Prince Silver Silver Axion має безлімітну гарантію та якісне родієве покриття. Замовляючи сертифіковані вироби з клеймом «Argentum» ви отримуєте витвір ювелірного мистецтва і надійний оберіг для родини.

Великомученик Георгій Побідоносець надійде швидкісним поштовим сервісом у гарній подарунковій упаковці та стильному мішечку для зберігання святині.

Дізнайтеся про наші акції та нові артикули на сайті silvero.com.ua

icon_viber Viber icon_email Email icon_callback Tel icon_teleg Telegram